ЗМІ: Макрон і Шольц емоційно посперечалися через ідею про війська союзників в Україні

ЗМІ: Макрон і Шольц емоційно посперечалися через ідею про війська союзників в Україні

Президент Франції прагне знайти та очолити групу сміливих держав.

Канцлер Німеччини Ольф Шольц найбільш емоційно відреагував на ідею щодо потенційної присутності військ союзників в Україні, коли її вперше на зустрічі європейських лідерів озвучив президент Франції Емманюель Макрон, а той жорстко відповів йому. «Європейська правда».

Емманюель Макрон вперше озвучив свої міркування щодо можливості присутності військових західних партнерів в Україні в майбутньому на закритій зустрічі в Парижі наприкінці лютого, де він зібрав близько 20 союзників для обговорення підтримки України.

За інформацією джерел, знайомих з ходом зустрічі, дискусія лідерів проходила на підвищених тонах.

Як кажуть, найемоційнішою була реакція Олафа Шольца, для якого (як і для більшості учасників) така пропозиція стала абсолютною несподіванкою. Шольц нібито обурився і звинуватив Макрона в тому, що той «намагається втягнути всіх у Третю світову» і заявив, що розмову треба припиняти, тому що вона проти, а отже, консенсусу немає.

Макрон, мабуть, був готовий до такого і жорстко відповів Шольцю, пояснивши, що його голос нічого не зупинить.

«У цьому питанні нам консенсус не потрібен», – нібито заявив президент Франції, наголосивши, що прагне знайти та очолити групу сміливих держав, у якій Німеччину ніхто й не чекав.

Про це Інформує своїх читачів ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97