Зеленський провів «максимально конкретну» нараду з військовими та урядовцями

Зеленський провів «максимально конкретну» нараду з військовими та урядовцями

Потреби фронту змінюються.

1 квітня президент України Володимир Зеленський взяв участь у тригодинній нараді з дронів з військовими та членами уряду. Як пише gordonua.comПро це глава держави повідомив у Telegram.

«Разом із військовими та членами уряду провели майже тригодинну, максимально конкретну нараду з дронів. Оновили та деталізували плани виробництва на поточний рік за всіма типами безпілотників: FPV, бомбардувальниками, розвідниками, а також щодо далекобійних дронів для особливих завдань», – написав він.

Президент наголосив, що на нараді обговорювали, як забезпечити гнучкість українського оборонно-промислового комплексу.

«Потреби фронту постійно змінюються. Наші виробники повинні своєчасно реагувати на них. Важливі рішення: про спрощення процедури закупівель, імпорт комплектування, нарощування виробництва снарядів для дронів та навчання операторів. Проект побудови комплексної системи управління засобами РЕБ захисту наших воїнів і техніки від російських безпілотників. Систему вже тестують на окремих напрямках. Запланували масштабування проекту на весь фронт», – розповів Зеленський.

На фото з наради, опублікованої главою держави, були окрім самого Зеленського голова СБУ Василь Малюк, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр оборони Рустем Умеров, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, начальник військової розвідки Кирило Буданов та інші.

Про це повідомляє видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97