Зеленський представив нового голову зовнішньої розвідки України

Зеленський представив нового голову зовнішньої розвідки України

І окреслив перед ним п'ять завдань.

Президент України Володимир Зеленський окреслив завдання нового глави Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка, пише unian.net.

Новим керівником Служби зовнішньої розвідки України я призначив бойового генерала Олега Іващенка. Він – людина професійна, чудово розуміє розвідувальну діяльність та основну нашу державну мету саме зараз», – наголосив Зеленський під час зустрічі з колективом СЗР.

Зокрема, як зазначив глава держави, в умовах обмежених ресурсів треба знаходити можливості та правильно ними користуватися для знищення російських окупантів, захисту українців та українських територій та постійно зміцнювати зв'язки України зі світом. «Присутність України у світі має стати глобальною, щоб потенціал України був максимальним», – додав Зеленський.

Президент наголосив, що конкретні завдання зрозумілі. «Українська розвідка має працювати скрізь у світі, де вже є і можуть бути наші інтереси. Усюди у світі, де путінська система намагається щось виграти для себе, має вигравати Україна», – наголосив Зеленський.

Також він додав, що зовнішня розвідка має значно розширити присутність України у тих частинах світу, де відбувається конкуренція ключових глобальних сил. «Україні завжди потрібна своя роль у такій конкуренції та свій вплив на неї», – сказав президент.

Глава держави заявив, що Служба зовнішньої розвідки має зосередитись на отриманні саме документальних матеріалів. «Мені насамперед потрібна якісна інформація. Якісні бачення намірів, які мають різні суб'єкти глобальних і регіональних відносин. Бачення можливостей, які є для України», – наголосив Зеленський.

Також він наголосив, що під час війни є речі абсолютно непублічні, які Служба має забезпечувати оперативно та якісно.

«Саме такий потенціал заходів впливу, агентурної роботи та фактично на військову діяльність Україна від вас очікує, і саме задля цього Службу зовнішньої розвідки очолив бойовий генерал», – сказав Зеленський.

Про це повідомляє сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97