Зеленський назвав ще один варіант закінчення війни в Україні

Зеленський назвав ще один варіант закінчення війни в Україні

Яка комбінація потрібна для захисту України, щоб її військові змогли йти вперед.

Є різні думки щодо завершення війни в Україні: хтось каже, вона не завершиться поки що при владі Путін, а хтось вважає, що Україна має стати сильною.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу CBS (переклад – «Уніан»).

«Скільки йтиме ця війна? Хтось каже, що поки що буде живий Путін. А хтось говорить поки що ми просто не будемо сильними», – зазначив він. За його словами, у світі пропонують різні формули світу і всім здається, що вони знають, як закінчити війну.

Зеленський наголосив, що так званий президент Росії Володимир Путін не хоче закінчувати війну.

– Він хоче бути до смерті при владі. Ця людина, якщо її так можна назвати, ніколи сама з Кремля своїми ногами не вийде: або її виженуть звідти, або винесуть, як це й було за радянських часів – їх виносили, – додав президент України.

За його словами, Путін продає своєму суспільству ідею повернення навіть не так СРСР, а російської імперії.

– Тобто для нього не вигідно закінчувати війну, поки він нас не окупує. А окупувати нас – це позбавити нас життя. Люди захищаються та не хочуть бути Росією. Ми хочемо бути тими, хто є – вільними, демократичними, незалежними українцями. Тому війна поки що Україна не буде сильною, а вона не настільки зараз сильна, як може бути. Нам потрібно дати можливість діяти на полі бою, а для цього потрібні дві речі: системи Patriot, які можуть передати США, і ми розблокуємо небо, і наші хлопці будуть йти вперед. А друге – потрібний паритет в артилері”, – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що також потрібні ракети. При цьому додав, що якщо Росія знає, що може їм на голову прилетіти дрон, то вона менше стріляє, а якщо вона знатиме, що Україна має ракети, які можуть бути такими ж далекобійними як російські, то вони менше стрілятимуть по людях. та енергетиці, тому що «Путін боятиметься, що люди його винесуть із Кремля».

Зеленський наголосив, що Україні для того, щоб не втрачати території та тримати фронт, потрібні засоби протиповітряної оборони та артилерійські снаряди.

– Партнери кажуть, що ми дали артилерію. Так. Тільки кількість снарядів це ще не все, – зазначив він.

При цьому Зеленський додав, що треба розуміти, про який тип снарядів йдеться. «Дуже складно воювати з ворогом, у якого артилерійський снаряд б'є 20 км плюс, а в тебе він б'є 20 км мінус», – наголосив президент України. За його словами, Україні для утримання фронту треба мати паритет із ворогом, а щоб наступати треба мати більшу силу.

Про це Інформує своїх читачів сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97