Як Єреван закриває свою країну для Z пропаганди

Як Єреван закриває свою країну для Z пропаганди

Соловйова більше не покажуть.

Трансляції програм пропагандиста Володимира Соловйова на каналі «Росія-1» більше не будуть доступні у Вірменії, заявив вірменський чиновник Авет Погосян. Сам канал продовжить мовлення, але під час програм Соловйова трансляцію перериватимуть, пише Telegram-канал. «Можемо пояснити».

Вірменія, історичний союзник Росії, тепер розвертається до неї спиною, а Заходу обличчям. У лютому Вірменія заморозила свою участь в ОДКБ, а в березні попросила Москву вивести прикордонників з вірменського аеропорту Звартноц. З 30 березня вірменські банки припинять обслуговування російських карток «Мир».

Із забороною на в'їзд до Вірменії у жовтні 2022 року зіткнулася пропагандистка, головний редактор RT Маргарита Сімоньян та депутат Держдуми Костянтин Затулін. Про те, що він став персоною non grata, йому повідомили листом.

Видавець таблоїдів Арам Габрелянов зіткнувся із забороною в'їзду навесні 2023 року. Габрелянов відомий своєю пропутинською позицією та гострою критикою Нікола Пашиняна. В аеропорту Габрелянову не дозволили перетнути кордон, сказавши, що він «є небажаною особою у Вірменії».

Щодо Сімоньян офіційного паперу не публікували, але прем'єр країни Нікол Пашинян, відповідаючи на відповідне питання, побічно підтвердив заборону в'їзду, сказавши, що Вірменія має право впускати когось хоче.

Телепропагандист і кінорежисер Тигран Кеосаян також в опалі у Вірменії. Мовлення радіостанції «Супутник.Вірменія» (що входить у державний холдинг «Росія Сьогодні») було припинено у грудні 2023 року на місяць через його висловлювання в авторській передачі. Наразі мовлення «Супутник. Вірменія» відновили.

Про це Пише ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97