Хто замовив «Крокус»

Хто замовив «Крокус»

На злодії та шапка горить.

Не залишилося жодних сумнівів, що терористичний акт у Крокусі — це справа рук російського спецназу на замовлення Кремля і, можливо, особисто Путіна, щоб звинуватити в цьому Україну на основі розіграного нотам «кривавого спектаклю». Таджики виявилися дрібною розмінною монетою та вляпалися в історію, з якої їм уже не вибратися.

На них вийшли співробітники ФСБ, які представилися прихильниками халіфату і запропонували за півмільйона рублів (велика сума для таджика) налякати невірних холостими патронами в театрі. Їм подарували також автомобіль і запевнили, що купили для відходу на російському кордоні з Україною «коридор», а там далі ніякого кордону під час війни вже немає. Ті повірили. Таджики стріляли в театрі неодруженими, але спецназ у камуфляжі справжніми. Щоб приховати сліди злочинів спецназ ФСБ, дуже професійно підпалив дах театру і для більшої кількості жертв зачинив усі запасні двері для виходу. Протипожежна система теж виявилася відключеною.

Проблема для Луб’янки полягає в тому, що у вік цифрових технологій приховати таке масове вбивство виявляється непростою справою. На випадкові кадри, зроблені телефоном одним із глядачів концерту, потрапив кинутий автомат із насадкою для стрілянини холостими патронами. Із цим ми розібралися. Далі відбувалися щонайменше дивні явища. Силові структури, як і пожежники, добиралися до Крокуса більше години. Спецназ поїхав на автомобілі, який не засвітився на жодній із камер спостереження, а таджики поїхали на Рено у бік українського кордону, де на них чекав інший спецназ. Однак, почувши по радіо про реальні масштаби події, таджики зрозуміли смертельну небезпеку, що загрожує, і змінили маршрут, поїхавши в бік Білорусі. Тільки вони не здогадувалися про закладений у машині GPS маячок. Їх заблокували біля самого кордону з Білорусь. Що відбувалося далі – нам відомо. Тепер завдання у слідства та ФСБ разом із Путіним, щоб таджики зізналися у тому, що замовниками цього теракту є представники України. Це було і залишається головною метою розіграної вистави.

Багато хто вже забув – якими методами Путіна привели до влади: через вибухи житлових будинків у Москві та Волгодонську, де загинуло понад 300 людей. У Рязані вони прокололися з «цукром», але швидко «заміли» це під килим, пояснивши довірливому обивателю про нібито «вчення, що проводяться». Під тортурами та тиском таджики зізнаються на суді у чому завгодно та в тому, що замовниками є представники України. Це саме те, заради чого починався цей злочин російської влади проти свого народу. Чи зможе Захід це відкинути? Поки що велике питання і все залежить від його правильної оцінки та дій. У лютому 1933 німецькі нацисти для зміцнення своєї влади підпалили Рейхстаг, сьогодні російські неофашисти підпалили Крокус. Путіну сьогодні будь-що треба показати фейкову судову процедуру і заволати на весь світ – Захід підтримує терористів в Україні! Хоча сам є терористом номер Одін. Як кажуть у народі: «На злодії та шапка горить».

Герман Обухов, «Обозреватель»