«Все в диму!»: Білгород потрясли потужні вибухи

«Все в диму!»: Білгород потрясли потужні вибухи

Реакцію місцевих мешканців показали на відео.

У Білгороді знову поскаржилися на потужні вибухи. Місцеві жителі розповідали про вибухи, після яких над містом піднявся дим. obozrevatel.com.

Фото та відео з Білгорода публікують місцеві паблики.

Згідно із заявою місцевого губернатора В'ячеслава Гладкова, над Бєлгородом та Білгородським районом російська ППО нібито збила 10 повітряних цілей. При цьому він стверджує, що згадані цілі були збиті на підльоті до міста і обійшлося без постраждалих.

Тим не менш, збиті «на підльоті» ракети, за версією того ж таки Гладкова, пошкодили 12 багатоквартирних будинків (в них повилітали вікна), пошкоджено також фасади об'єктів інфраструктури та посічено три автомобілі.

Тим часом білгородські паблики з самого ранку постять фото та відео з наслідками прильотів містом вранці 6 квітня.

Саш! Все в диму! Ооо! Жах який!», – голосить на одному з відео росіянка, знімаючи оповите димом місто з вікна квартири.

На другому відео, що зафіксував пошкоджену будівлю та посипаний склом асфальт, чути жіноче ридання.

Ракетну тривогу в Білгороді було оголошено о 06:41 за мінським часом. А перед цим о 01:22 білгородські паблики рапортували про «вильоти» з міста: звідти російські окупанти знову атакували Харківщину.

Тільки в Харкові цієї ночі росіяни вбили щонайменше шість і поранили 10 осіб (дані станом на 09:00 ранку), пошкоджено мінімум 9 багатоповерхівок, три гуртожитки, низку адміністративних будівель, магазин, АЗС, СТО та десяток автомобілів.

Про це повідомляє ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97