Віце мера Гілки відправили на примусове психіатричне лікування

Віце мера Гілки відправили на примусове психіатричне лікування

Ухвалу виніс суд Залізничного району Гомеля.

У банку судових рішень опубліковано ухвалу суду Залізничного району Гомеля у кримінальній справі стосовно колишнього заступника голови Ветківського райвиконкому, зауважив «Флагшток».

Колишній чиновник був одним із фігурантів кримінальної справи про закупівлю підприємствами Гомельської області непридатною для вживання кормової добавки «Зеол 3», використання якої призводило до відмінку худоби.

Згідно з ухвалою суду, чиновник давав вказівки керівництву ВАТ «Хальч» закуповувати кормову суміш, яка не мала державної реєстрації на території країн ЄАЕС.

За лобіювання закупівель кормової добавки держслужбовець отримував хабарі від її постачальників, а також розраховував отримати керівну посаду у ВАТ «Мілкавіта», керівництво якої також брало участь у незаконних закупівлях кормової добавки «Зеол 3».

Судова психолого-психіатрична експертиза виявила у екс-чиновника психічний розлад — афективно заряджені маячні ідеї подружньої невірності, які розвинулися у період після скоєння злочинів. В результаті суд призначив обвинуваченому примусове лікування у психіатричному стаціонарі з посиленим режимом.

Про це повідомляє видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97