Українські морпіхи несподівано пішли у наступ у Кринок

Українські морпіхи несподівано пішли у наступ у Кринок

Фронтове зведення від полковника ЗСУ.

РФ продовжує відчайдушно штурмувати східні напрямки України Однак на півдні є відрізок фронту, який уже став для росіян надто вразливим місцем, з якого мало хто вертається.

Про нього у військовому зведенні для «24 Канали» розповів військовий аналітик, полковник ЗСУ у запасі та льотчик-інструктор Роман Світан. Також припустив, які ділянки української території буде звільнено першими.

Удар по Україні

У ніч проти 31 березня Україна пережила чергову ракетну атаку ворога. Більшість ракет летіли на Захід.

З 14 крилатих ракет вдалося знищити сил ППО 9.

– Нижчий показник, ніж раніше. Ракети довго кружляли Україною, шукали обхідні шляхи і частина ракет прорвалася, – зауважив Світан.

Він переконаний, що вирішити цю проблему може збільшити кількість зенітно-ракетних комплексів, які закривають небо України.

Також ворог відправив дрони типу «Шахед» українською державою, одночасно з ними запустили «Іскандер-М» із Криму та ракету Х-59 з літака тактичної авіації. До цілей, мабуть, вони не долетіли, можливо відпрацювали українські засоби радіоелектронної боротьби.

Така не стовідсоткова робота ППО може пояснюватись і тим, що ворог налагодив розвідку. Оскільки ЗСУ раніше знищили розвідувальний літак А-50, ймовірно, противник користується безпілотними розвідувальними апаратами чи активізував групи контррозвідки.

Дрони на фронті

Аналітики інституту вивчення війни зазначають, що у росіян на фронті виникли значні проблеми через використання українською армією FPV-дронів.

Завдяки їм прицільно вдається знищувати живу силу та техніку ворога.

– Це свідчить насамперед не про кількість, а про майстерність операторів дронів, – додав полковник у запасі.

У ЗСУ менше дронів на фронті, ніж у ворога, але меншою кількістю їм вдається виконувати краще бойові завдання. Якщо паритет додасться і в кількості, росіян можна буде «тиснути» ще сильніше, наголосив Світан.

Бої у Кринок

У своїх пабликах росіяни самі написали, що у Кринок несподівано українські морпіхи пішли в наступ.

Росіяни намагалися відбити атаки та зазнали величезних втрат. Також повідомляли, що новонабраний склад 328 полку Росії відмовився продовжувати штурми.

– Там у росіян патова ситуація, вони вперлися в українські редути, до того ж прикриті артилерією та FPV-дронами. Там для них квиток на один кінець, – додав військовий аналітик.

Вихід у росіян єдиний – відходити з тих позицій. Світан переконаний, щойно з'явиться в українській армії достатня кількість сил та коштів, а головне – авіація, визволення нашої території розпочнеться з південного напрямку. Середнім за складністю буде звільнення Запорізького спрямування, а найважчим буде Донецький, вважає полковник у запасі.

Про це Інформує своїх читачів видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97