Українські десантники розбили колону дорогих танків РФ під Авдіївкою

Українські десантники розбили колону дорогих танків РФ під Авдіївкою

Знищено 16 одиниць ворожої техніки.

У суботу, 6 квітня, військові з 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади успішно відбили 11 атак російських окупантів. Під час цих боїв українські захисники знищили 16 одиниць ворожої техніки у районі Авдіївського спрямування.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ. Противник продовжує намагатися прорвати українську оборону, застосовуючи артилерійські удари, безпілотні літальні апарати та загальновійськові підрозділи.

Незважаючи на напружену ситуацію, десантники ефективно протистоять цим атакам, даючи гідну відсіч та стримують нашестя окупантів.

Стратегія ворога залишається постійною: значна кількість піхоти, штурмові групи вирушають на бойові машини під прикриттям танків та артилерії. Також активно використовуються безпілотні літальні апарати різних типів.

«Лише минулої доби Січеславцями було відбито 11 атак і ворожих штурмів, знищено 16 одиниць ворожої техніки, з них 10 танків, 5 БМП та 1 МТ-ЛБ. Ми тримаємось! Маневруємо та знищуємо російських окупантів», – зазначили у Генштабі ЗСУ.

Там додали, що протягом останніх кількох днів відбулася, мабуть, наймасовіша спроба прорвати оборону на конкретній ділянці фронту. Використовуючи танки, включаючи сучасну модель Т-90, та бойові машини піхоти, ворожі сили намагалися здійснити наступ. Проте українські десантники дали потужну відсіч ворогові.

Таким чином, великий наступ перетворився на операцію з утилізації сучасної російської техніки. Бої були важкими, адже противник мав чисельну перевагу, проте бійці ЗСУ відбили напад, спалюючи значну кількість техніки, включаючи танки Т-90, які оцінювали приблизно 4,5 мільйона доларів за одиницю.

Зокрема, 29 березня на українські позиції намагалися зайти 36 танків та 11 БМП. Січеславці знищили 15 танків, включаючи один Т-90 та 8 бойових машин піхоти.

30 березня російські війська атакували з 4 танками та двома бойовими машинами піхоти. Тоді три танки було знищено, а також обидві бойові машини піхоти.

31 березня наступати намагалися 6 російських танків і 3 бойові машини піхоти, які в результаті перетворилися на металобрухт.

Танки та бойові машини піхоти противника були знищені за допомогою протитанкових засобів та вогню бронегруп ЗСУ, чиї екіпажі виїжджали для стрілянини на пряме наведення.

«Хто б перед нами не стояв, хоч би яку тактику використав, ми готові до будь-якого сценарію розвитку подій. Наші воїни навчені, треновані, а головне мотивовані. Вони знають, за що вони б'ються і зроблять усе можливе і навіть більше, щоби захистити нашу країну», – зазначили захисники України.

Про це повідомляє портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97