Україна розпочала виробництво ракет із дальністю понад 640 кілометрів

Україна розпочала виробництво ракет із дальністю понад 640 кілометрів

І систем ППО, подібних до NASAMS.

Україна почала розробляти системи протиповітряної оборони з високоточними ракетами, подібними до американської та норвезької передової зенітно-ракетної системи NASAMS.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Washington Post.

Як пише видання, незважаючи на те, що Україна має виробничі потужності та певні сировинні ресурси, налагодити швидке виробництво озброєння було досить важко. Це пов'язано з тим, що після розпаду Радянського Союзу, промисловість зброї в Україні фактично розвалилася.

“На жаль, я можу сказати, що без допомоги наших західних партнерів, наших друзів, у тому числі зі США, ми не зможемо повністю задовольнити потреби Збройних сил України”, – сказав заступник генерального директора “Української бронетехніки” Максим Полів'яний.

Також міністр зі стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин заявляв, що Україна розгорнула ракету місцевого виробництва із дальністю польоту понад 640 кілометрів. Проте подробиць того, яких саме цих ракет він не надав.

За словами чиновників, в Україні також розробляються системи протиповітряної оборони з високоточними ракетами, подібні до американської та норвезької передової зенітно-ракетної системи NASAMS.

ЗРК NASAMS

NASAMS – це пересувний зенітно-ракетний комплекс, який може випустити 72 ракети за 12 секунд. Його застосовують для збиття літаків, вертольотів та крилатих ракет у радіусі до 40 кілометрів.

Про це Інформує видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97