У двох містах Росії спецназ ФСБ веде перестрілку зі озброєними людьми

У двох містах Росії спецназ ФСБ веде перестрілку зі озброєними людьми

Введено режим КТО.

Рано вранці в неділю, 31 березня, у двох містах Росії – Махачкалі та Каспійську – оголосили режим контртерористичної операції. За заявою чиновників, озброєних людей заблокували у квартирах.

— Режим контртерористичної операції запроваджено у Махачкалі та Каспійську. Режим КТО діє з 5:35 у межах Ленінського, Радянського районів Махачкали та міста Каспійська.

У період КТО до особливого розпорядження діятимуть спеціальні заходи та тимчасові обмеження, — йдеться у повідомленні оперштабу ФСБ щодо республіки Дагестан.

Вже пізніше російський національний антитерористичний комітет повідомив, що силовики виявили та заблокували озброєних людей.

— У ході проведення в Дагестані органами безпеки оперативно-розшукових заходів було отримано інформацію про місцезнаходження озброєних осіб, причетних до терористичної діяльності.

Сьогодні вночі вони були заблоковані спецназом ФСБ у кількох квартирах у житлових кварталах Махачкали та Каспійська, — цитує повідомлення НАК російське медіа. ASTRA. Стверджується, що мешканців найближчих будинків евакуювали.

Про це Інформує сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97