Турецький опозиціонер загинув, святкуючи перемогу партії

Турецький опозиціонер загинув, святкуючи перемогу партії

Він помер під час аварії балкона.

Під час святкування перемоги опозиційної Республіканської народної партії (РНП) на виборах у Туреччині в будівлі обвалився балкон, член партії Мехмет Палаз, який стояв на ньому, загинув, повідомляє газета Milliyet.

Палаз був заступником голови відділення РНП в окрузі Тавас у провінції Денізлі. Після того, як стало відомо про перемогу члена партії Кадіра Татіка на виборах у Таваському окрузі, його прихильники почали святкувати цю подію на вулиці перед будівлею партії. Коли частина людей піднялася на другий поверх будівлі і вийшла на балкони, один із двох балконів не витримав і звалився. Постраждали вісім людей, у трьох із них тяжкі травми.

Серед постраждалих був Мехмет Палаз, він зазнав травми голови, його госпіталізували. Вранці 1 квітня Палаз помер.

Муніципальні вибори відбулися переважають у всіх провінціях (їх лише 81) Туреччини. У Стамбулі після підрахунку майже 100% бюлетенів переміг чинний мер 53-річний член Республіканської народної партії (РНП) Екрем Імамоглу, він набрав 51,09% голосів. Його опонент із правлячої Партії справедливості та розвитку (ПСР), колишній міністр довкілля та урбанізації Мурат Курум отримав 39,59%.

Турецькій опозиції також вдалося зберегти під своїм контролем столицю країни. Чинний мер Анкари Мансур Яваш, який також представляв РНП, набрав 60,35% голосів (кандидат від правлячої партії Тургут Алтинок – 31,69%). Кандидати РНП здобули перемоги і в інших великих містах — Ізмірі, Бурсі, Анталії, Адані, Шанліурфі.

Про це Інформує своїх читачів ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97