Трамп проти Байдена: The Economist опублікував нові рейтинги

Трамп проти Байдена: The Economist опублікував нові рейтинги

Тепер, коли двох кандидатів уже визначено, передвиборча кампанія в США почалася всерйоз.

5 листопада американці оберуть свого наступного президента. Чинний президент Джо Байден не зіткнувся з реальною конкуренцією за висування від Демократичної партії. Його попередник на посаді Дональда Трампа легко обійшов конкурентів на республіканських праймеріз.

Це будуть перші вибори-реванші майже за 70 років. Після того, як Трамп програв попередні вибори, його прихильники спробували скасувати результати. Йому пред'явлено федеральні звинувачення у зв'язку з його передбачуваною участю в цій схемі, а також за трьома іншими кримінальними справами.

Як пише The Economist (переклад – dialog.ua), станом на 31 березня рейтинги політиків ідентичні.

До виборів ще багато місяців, але тепер, коли двох кандидатів уже визначено, кампанія може розпочатися всерйоз.

Перші президентські дебати

Передбачається, що два основних кандидати зустрінуться тричі, обговорюючи важливі питання (або принаймні обмінюючись образами) щоразу протягом 90 хвилин. Їхні кандидати у віце-президенти також проведуть дебати один раз.

День виборів

Виборчі дільниці відкриються у вівторок на початку листопада, хоча ініціативи щодо дострокового голосування та відправлення бюлетенів поштою означатимуть, що багато американців уже проголосували. У деяких штатах підрахунок бюлетенів триватиме тижнями.

Нового (або переобраного) президента буде приведено до присяги на свій другий термін на сходах будівлі Капітолію у Вашингтоні, округ Колумбія.

Про це Інформує своїх читачів портал UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97