Трамп чи Байден: кому американці більше довіряють у питаннях економіки

Трамп чи Байден: кому американці більше довіряють у питаннях економіки

Опитування.

Американські виборці вважають, що кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп краще справляється з економікою, ніж чинний президент Джо Байден. Такі результати опитування Reuters/Ipsos.

Згідно з результатами, рейтинг схвалення чинного президента у квітні знизився порівняно з попереднім місяцем: у квітні частка респондентів, які схвалюють роботу Байдена на посаді президента, трохи знизилася до 38% з 40% у березні.

Близько 41% респондентів триденного опитування, яке завершилося в неділю, заявили, що Трамп, який, як очікується, зустрінеться з Байденом на президентських виборах 5 листопада, має найкращий підхід до економіки порівняно з 34% Байдена.

Інші респонденти відповіли, що не впевнені, чи що жоден із кандидатів не кращий.

Перевага Трампа в економічному питанні, яке становить сім процентних пунктів, значно виходить за межі похибки опитування порівняно з перевагою у трьома пунктами у березні та шістьма пунктами у лютому.

Байден, однак, має дев'ятивідсоткову перевагу над Трампом (38% проти 29%), коли респондентів запитували, хто з двох кандидатів має найкращий підхід до боротьби з політичним розколом та захисту демократії.

Політична поляризація з незначним відривом випередила економіку як головну проблему, яка турбує респондентів у опитуванні.

Стан американської економіки одна із найважливіших чинників, які впливають надії Байдена на переобрання.

Виборці вже кілька років страждають від швидкого зростання споживчих цін, хоча останніми місяцями інфляція значно сповільнилася, а рівень безробіття вже понад два роки не перевищує 4%. Вік Байдена також викликає стурбованість виборців.

Онлайн-опитування, в якому взяли участь 1016 дорослих американців по всій країні, має похибку у три відсоткові пункти.

Про це Пише портал UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97