Топ 5 позитивних фільмів для гарного настрою.

Топ 5 позитивних фільмів для гарного настрою.

Один із них називається «Непотоплювані».

«АіФ» зібрали добірку комедій, які точно допоможуть підняти настрій.

«Непотоплювані» (2018)

Справжні чоловіки ніколи не здаються, і якщо вже вирішили чимось серйозно захопитися, їх ніщо не зупинить. Ось і у Франції чудова сімка збирається разом, щоб втекти від тягарів повсякденного дорослого життя зовсім несподіваним чином – зайнятися синхронним плаванням. Адже коли проблеми тягнуть на дно, важливо залишатися життєрадісними та непотоплюваними!

«Перший зустрічний» (2022)

Поп-діва Кет Вальдез та її наречений Бастіан — найбільш обговорювана пара року, мільйони людей стежать за кожним їхнім кроком у прямому ефірі. Але за секунду до того, як зв'язати себе шлюбом з коханим на очах у натовпу фанатів, Кет дізнається, що він їй зрадив. Поки весь її світ руйнується, Кет зустрічається поглядами з незнайомцем, простим учителем математики, який випадково потрапив на концерт, і приймає найшаленіше рішення — вийти заміж за нього.

“Зазі в метро” (1960)

Зазі вперше приїжджає до Парижа і ненадовго залишається у свого дядька. Комедія про навіжені та смішні пригоди 11-річного провінційного дівчиська, яке дуже хотіло побачити метро.

«Без розуму від кохання» (2005)

Дональд – добрий та нешкідливий хлопець. Природа наділила його вразливою душею та феноменальною здатністю вправно поводитися з найскладнішими числами, позбавивши його в обмін на цей дар уміння спілкуватися та висловлювати свої почуття. Мозок ні секунди не дає Дональдові спокою, він просто не зможе жити без надійних правил і схем, якими наповнений щодня. Але коли доля зводить його з Ізабель з такою ж унікальною та складною душею, перед ним виникає формула, яку він ще ніколи не вирішував – непередбачувана формула кохання, де все хвилююче та дивно.

«Фея» (2011)

Будинок – молодий хлопець, який працює у нічні зміни у маленькому готелі біля індустріального морського порту Гавра. Якось, посеред ночі, в готель приходить дивна жінка, яка не має ні багажу, ні взуття. Представившись Фіоною, вона називає себе феєю і пропонує Дому загадати три будь-які бажання. Виконавши два його бажання, загадкова фея зненацька зникає. Закоханий Дім вирушає на її пошуки.

Про це Інформує видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97