«Тоді постає питання – а хто взагалі автор теракту?»

«Тоді постає питання – а хто взагалі автор теракту?»

Російські спецслужби знали, що нападуть саме на Крокус.

Інформація, передана спецслужбами США, спецслужбам Росії містила не лише вказівку на тих, хто має вчинити теракт, а й вказівку на конкретну мету ІДІЛ — «Крокус Сіті Холл», написала The Washington post. Причому це були офіційні документи, наголошує юрист та блогер Марк Фейгін в ефірі програми «Повітря».

“Якщо спецслужбам Росії було відомо місце теракту, підстав під версією про те, що ФСБ мало до цього пряме відношення, з'являється значно більше”, – зазначає Фейгін. Він нагадав, що спецслужби США попереджали Росію ще за два тижні. Володимир Путін тоді оголосив повідомлення влади США провокацією.

«А тоді постає питання, а хто взагалі автор цього теракту? Чи не ви самі стоїте за цим терактом, як мінімум ваша недбалість стоїть за цим…»

Влада використає теракт для своїх зовнішньополітичних цілей — щоб мобілізувати суспільство, не проти ІДІЛ (якого нібито РФ перемогла), а проти цілком реального ворога в особі України, зазначає Фейгін. Використовує для посилення репресій усередині країни. Фейгін нагадав, що його затримали за підозрою в виправданні тероризму радянського дисидента Олександра Скобова. Реальних терористів не шукають — але «за тероризм беруть дідка-диссидента».

Про це Інформує ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97