Соловйов звинуватив китайців у зраді Росії

Соловйов звинуватив китайців у зраді Росії

Російська пропаганда б'є на сполох через «удару в спину».

Незважаючи на запевнення російської влади, що санкції не працюють і не завдають РФ жодної шкоди, санкційний зашморг все ж таки продовжує затягуватися. Зокрема, російські карти “Мир” перестають приймати навіть країни ОДКБ (Киргизстан, Казахстан, Вірменія).

Але найболючіший удар у спину Росії завдав Китай, який через санкції теж відмовляється обслуговувати російський бізнес та підтримувати економіку РФ на плаву. Такої підлості не витримав навіть головний путінський пропагандист Володимир Соловйов, який буквально накинувся на Китай в ефірі свого ток-шоу та звинуватив китайців у зраді Росії.

Як пише «Діалог»Про це розповів український журналіст і блогер Денис Казанський на своєму каналі у YouTube.

«Ось мені зараз дзвонять люди, які багато працюють із Китаєм і кажуть: «Поясніть, що відбувається? Як нам тепер здійснювати фінансові транзакції? Як відповісти людям? – обурився Соловйов. Також путінський поплічник звернув увагу на те, що в Україні продаються китайські товари, у тому числі подвійного призначення. «Пліч-о-пліч, спина до спини, друг, а в Америку (теж – ред.) щосили поставляє», – додав пропагандист.

«Вони (росіяни – ред.) всерйоз думали, що в Китаї при владі такі ж маразматики, які заради напівзлиденного російського ринку рватимуть відносини зі США і перестануть туди постачати свою продукцію, а тут така підстава, – прокоментував Казанський. – Уявляєте, виявляється, не скрізь при владі ідіоти. У Китаї при владі перебувають прагматичні люди, які рахують гроші і не збираються знищувати свою економіку заради якихось болючих імперських фантазій російського лідера».

Про це Інформує своїх читачів видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97