Шукають Бенладенка

Шукають Бенладенка

Російським чекістам тепер доведеться придумати «агентів українських спецслужб».

Путін публічно наказав слідству знайти український слід у теракті у Крокусі. Таке вже було в історії після вбивства Кірова.

Єжов розповідав на пленумі в 37-му році: «Товариш Сталін, як зараз пам'ятаю, викликав мене і каже: «Шукайте вбивць серед зинов'ївців». Я мушу сказати, що в це не вірили чекісти і про всяк випадок страхували себе ще десь по іншій лінії, по лінії іноземній, можливо, там щось вискочить… Товариш Сталін зателефонував до Ягоди і сказав: «Дивіться, морду наб'ємо ».

Сучасні чекісти змушувати себе вмовляти не будуть. Путін сказав – шукайте український слід – знайдуть скоро і без проблем. Бортников уже взяв під козирок. Ще кілька вух у підозрюваних відріжуть – ті їм і причетність снігової людини підтвердять.

Потім влада на підставі цих свідчень оголосять, що теракт замовив ватажок українських джихадо-бандерівців Бен Ладенко. Телебидло і це сховає.

А якщо серйозно, чекістам тепер доведеться придумати «агентів українських спецслужб», щоб пов'язати їх із терористами з Крокуса. Можуть заарештувати якихось українських громадян чи просто українців у Москві та тортурами змусити обмовити себе. Досвід подібних справ у чекістів величезний. Тож бути українцем у Москві зараз стає просто небезпечно.

Ігор Ейдман, Telegram

Про це Інформує ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97