Шольц пояснив, за якої умови Путін виведе війська з України.

Шольц пояснив, за якої умови Путін виведе війська з України.

Політик озвучив свою формулу для Європи.

Захід має продовжувати підтримувати Україну, яка протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії. Саме така підтримка стане найкращим способом запобігти подальшій ескалації і, зокрема, потенційному збройному протистоянню між РФ і НАТО.

Про це заявив федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, виступаючи на зустрічі соціал-демократичних партій Європи у Бухаресті. Reuters.

Політик наголосив: «ефективне стримування» врешті-решт змусить російського диктатора Володимира Путіна зрозуміти, що він не зможе виграти на полі бою, що, відповідно, призведе до виведення російських військ з України та завершення війни.

У своєму виступі Шольц підкреслив, що Німеччина не припинить надавати підтримку Україні – і закликав робити те саме інші країни Європи. Адже така підтримка, на його думку, може допомогти запобігти третій світовій війні.

На думку Шольца, найкращим способом запобігти будь-якій ескалації аж до можливої ​​війни між РФ і НАТО є «ефективне стримування».

«війна в Україні спливає у той момент, коли (російський) президент (Володимир) Путін вирішить вивести свої війська. Однак він ухвалить це рішення лише тоді, коли зрозуміє, що не може виграти війну на полі бою», – переконаний федеральний канцлер Німеччини.

За час повномасштабного вторгнення Росії Німеччина надала Україні військову допомогу на загальну суму близько 28 мільярдів євро – і зупинятися на цьому Берлін не збирається, закликаючи робити те саме уряди інших європейських країн. Водночас, Європа має подбати про те, щоб бути готовою захистити саму себе у разі потреби.

«Тому ми більше інвестуємо у власну безпеку та оборону разом як європейці, щоб ніхто не наважився напасти на нас. Це також означає відкинути вузькі власні інтереси та побудувати сильну та по-справжньому європейську оборонну промисловість», – додав Шольц.

Про це Пише сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97