Що означають заяви Путіна про «переговори»?

Що означають заяви Путіна про «переговори»?

Глава РФ намагається вирішити важливу для себе проблему.

Глава РФ Володимир Путін іноді цинічно заявляє, що нібито готовий до переговорів з Україною, але Київ відкидає цю ідею. Так він хоче вирішити важливу для себе проблему.

Про це «24 Каналу» розповів російський правозахисник Марк Фейгін, наголосивши, що не варто вірити таким заявам Путіна. Про жодні нормальні переговори тут не йдеться.

Навіщо Путін робить такі заяви

Як зазначив Фейгін, тут усе дуже просто. Путін хоче повністю вийти з дипломатичної ізоляції, в якій він опинився за більш як 2 роки повномасштабної війни. Коли починаєш говорити про переговори, то з'являються варіанти взаємодії з іншими країнами.

«Коли говориш про переговори, то треба ж комусь говорити. Ось і з'являються ініціативи, як від президента Бразилії, на запрошення Путіна на саміт G20. Офлайн. На цю пропозицію відгукуються. Переговорів ще немає, нічого не відбулося, а політичні дивіденди вже виникають для Росії», – сказав Фейгін.

Таким чином, Кремль намагається зменшити тиск на країну-агресора, а також – послабити санкції. Цей процес однозначно йде на користь Росії.

«Якщо ви збираєтеся до переговорів, то про яку реквізицію активів Москви за кордоном може йтися? Ви вже домовляєтеся. Тоді про все можете домовитись. Цей процес йде на користь Росії. Однозначно проти інтересів України», – наголосив Фейгін.

Про це Пише видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97