СБУ розпочала «полювання» на Маргариту Симоньян

СБУ розпочала «полювання» на Маргариту Симоньян

Пропагандистка отримала підозру одразу за чотирма статтями.

Служба безпеки України задокументувала нові злочини російської пропагандистки Маргарити Симоньян, яка у захваті від терористичного вторгнення РФ до України та вбивств мирного населення.

Фігурантка очолює пропаганду Кремля – телеканал «RT» і входить до медійного пулу диктатора Путіна. За даними слідства, вона однією з перших підтримала повномасштабне вторгнення Росії та військові злочини російських окупантів, повідомила СБУ на своїй сторінці у Facebook.

Також Симоньян багато разів агітувала за продовження ракетно-бомбових ударів по цивільній інфраструктурі України. Вона регулярно розповсюджує кремлівські наративи у вигляді авторських повідомлень на власному Телеграм-каналі та в ефірах російських телеканалів.

Насамперед йдеться про її участь у телевізійній передачі ще одного пропагандиста – Володимира Соловйова.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Симоньян про нову підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

ч. 2 ст. 442 (геноцид);

ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України);

ст. 436 (пропаганда війни);

ч. 3 ст. 436-2 (виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

«Оскільки зловмисниця ховається від правосуддя на території Росії, продовжуються комплексні заходи щодо її притягнення до відповідальності», – підсумували в СБУ.

Про це Пише ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97