«Росіяни стали жертвами своєї ж пропаганди»

«Росіяни стали жертвами своєї ж пропаганди»

Різкі зміни в Росії не означатимуть зміну ставлення РФ до світу.

Навряд чи щось зміниться, якщо російський диктатор Володимир Путін зникне, розповів голова ГУР МО України Кирило Буданов. Виступаючи на форумі Kyiv Stratcom Forum, він попередив, що різкі зміни в Росії не означатимуть зміну ставлення РФ до світу. zn.ua.

“Риторичне питання. Швидко точно нічого не зміниться, одразу вам говорю. З різкими змінами в РФ не може різко змінитися їхнє ставлення до світу, їхнє світосприйняття, — пояснив Буданов. — Зрозумійте, що вони стали насправді жертвами своєї пропаганди. Це сталося, вони це визнають.

Буданов підкреслив, що російське суспільство «прокачано» на ненависть до України та Заходу. Тож навіть якщо з'явиться той, хто припинить війну, це почуття ще впливатиме на ухвалення рішень у РФ дуже довго.

На думку голови ГУР МО, в Україні буде те саме. Наприклад, після Другої світової війни «важко було знайти людину, яка б дивилася на ФРН, як на друзів». Втім, зараз ситуація змінилася, адже «все проходить із роками».

«[Представим], все зупинилося, Росія вибачилася – хто повірить Росії за рік? Це незворотні процеси, які вже пройшли у суспільстві. Для цього потрібні роки та робота», – зазначив Буданов.

Про це Пише ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97