Росія звинуватила Україну в «терактах» і вимагала заарештувати Малюка: СБУ різко відповіла

Росія звинуватила Україну в «терактах» і вимагала заарештувати Малюка: СБУ різко відповіла

Вони нагадали, що Путіна офіційно оголосили у міжнародний розшук.

У Службі безпеки України назвали незначною заяву Міністерства закордонних справ Росії про нібито причетність України до масштабного теракту в Москві.

Так у прес-службі прокоментували вимоги РФ заарештувати та видати всіх причетних до підриву Кримського мосту, замахів на російських пропагандистів та рейдів «Російського добровольчого корпусу» на територію РФ. До того ж до списку вони додали теракт у Москві, на який взяла на себе відповідальність ІДІЛ.

«Намагаючись апелювати до норм міжнародного права, а саме до конвенції про боротьбу з тероризмом, МЗС РФ забуває, що саме Путіна офіційно оголошено в міжнародний розшук – зокрема, його чекають у Гаазькому трибуналі за викрадення українських дітей. Особливо цинічно заяви про тероризм звучать від самої країни-терориста на тлі річниці звільнення Бучі та звірств, які там робили росіяни», – заявили у СБУ.

В українській Службі наголосили, що єдиною російською заявою, на яку варто було б звернути увагу, є оголошення про поразку у війні та виведення окупаційних військ з України.

Зазначимо, що сьогодні в МЗС Росії заявили, що Україна має заарештувати голову СБУ Василя Малюка, а також успіх причетних до теракту в Москві, вбивство російських пропагандистів та підрив Кримського мосту.

Про це повідомляє портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97