Росія веде полювання на перших осіб України

Росія веде полювання на перших осіб України

Атака на “Крокус” буде використана для “прикриття”.

Мої джерела в Кремлі підтверджують, що Росія, окрім терору цивільного населення та знищення енергетичної інфраструктури, активно веде полювання на перших осіб України.

З недавніх прикладів – удар по центру Києва балістичними ракетами 25 березня. Мета – об'єкти СБУ. Один із яких мав відвідати Володимир Зеленський – президент збирався зустрітися з керівництвом української спецслужби у відомче свято. Зустріч було скасовано в останній момент, а ракети було збито системами ППО.

За моєю інформацією, це не єдиний випадок останнім часом, коли російські війська намагаються вдарити по керівництву країни, Збройних сил України та розвідувальних органів. Співрозмовники стверджують, що ця практика лише посилюватиметься.

Ці відомості підтверджує і вчорашня нота російського МЗС, в якій Москва притягує Україну до теракту в «Крокусі» і вимагає «видачі» голови СБУ Василя Малюка. Свої злочини путінський режим, за старою чекістською звичкою, завжди намагається прикрити якимись фіктивними папірцями чи рішеннями нібито колегіальних органів, на кшталт Радбезу РФ, Ради Федерації тощо.

Очевидно, теракт під Москвою буде використано для «прикриття» спроб убивства керівництва України.

Леонід Невзлін, Telegram

Про це Пише видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97