Російські окупанти біжать до Сирії

Російські окупанти біжать до Сирії

І платять за це гроші.

На відміну від України, Сирія – бажане місце для службових відряджень російських військовослужбовців. Настільки, що вони готові давати хабарі за те, щоб їх направили туди.

Близькому до російських силовиків Telegram-каналу «ВЧК-ОДПУ» стало відомо про обвинувальні вироки щодо трьох військових, які заплатили по 100 тисяч російських рублів товаришу по службі, які той обіцяв передати нібито уповноваженій посадовій особі Генштабу Збройних сил РФ за включення до списку тих, хто направляється у службове відрядження до Сирії.

У всіх вироках відображено, що підсудні були обізнані «про позитивний вплив такого роду відрядження на рівень матеріального та соціального забезпечення військовослужбовця».

Ніхто з них до Сирії так і не поїхав, а сплачені гроші всім повернули за кілька місяців, випливало зі свідчень підсудних. Проте кожного визнали винним у замаху на дачу хабара та оштрафували.

Раніше повідомлялося, що високопосадовці російських офіцерів відправляють своїх дітей на військову службу до Сирії, щоб вони не потрапили на війну в Україні.

Про це Інформує своїх читачів сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97