РФ намагається просуватися на широкій ділянці фронту

РФ намагається просуватися на широкій ділянці фронту

У Нацгвардії прокоментували ситуацію.

Ситуація на Бахмутському напрямі залишається напруженою, ворог на багатьох ділянках намагається просуватися. Про це заявив офіцер артилерії 4-ї бригади Національної гвардії України “Рубіж” Володимир Назаренко в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що ворог намагається просуватися на широкій ділянці фронту.

За його словами, обстріли не затихають, ворог веде бомбардування як за нульовими позиціями, так і ближніми і дальніми тилами. При цьому додав, що ворог активно використовує БПЛА різного типу, які коригують роботу артилерії, а також противник має перевагу в боєприпасах.

«Тому нам потрібно вести точний контрбатарейний вогонь та перемагати у контрбатарейних дуелях», – наголосив Назаренко.

За його словами, росіяни намагаються просуватися малими групами по три-чотири особи під прикриттям груп резерву, закріплення, евакуацій. Він зазначає, що ворог намагається постійно тиснути і досить складно відзначити якусь системність у його діях.

“Загалом простежується загальна тенденція, що ворог намагається реалізувати свій потенціал у перевазі живої сили, кількості боєприпасів і при цьому ворог активно накопичує та застосовує БПЛА різних типів”, – розповів Назаренко.

Він додав, що окупанти штурмують у різних напрямках.

«І за цих умов 99% спроб ворога просуватися невдалі. Тобто Сили оборони роблять все можливе та надможливе, щоб тримати ініціативу та перемагати в оборонних боях», – наголосив офіцер артилерії 4-ї бригади Національної гвардії України «Рубіж».

Про це Інформує своїх читачів ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97