Рейд повстанців у РФ має військові цілі: експерт вказав на цікаву деталь

Рейд повстанців у РФ має військові цілі: експерт вказав на цікаву деталь

Рейд розпочався напередодні виборів до РФ і триває досі.

Рейд РДК, Легіону «Свобода Росії» та Сибірського батальйону на територію Білгородської та Курської областей добре впливає на ситуацію на полі бою, заявив український військовий експерт Петро Черник.

– Це однозначно військова операція, питання лише у тому, які її масштаби. Щоб був коефіцієнт успішності, має зрости чисельність цього контингенту. Для нас добре, що там відбувається. Тому що, за великим рахунком, це можна назвати громадянською війною. Адже одні громадяни РФ зі зброєю до рук борються з іншими громадянами РФ. Бажаємо їм виключно успіху та сподіваємося, що цей процес буде масштабований, – пояснив Черник.

Він також додав, що у разі масштабування Росія навряд чи масово перекидатиме на цей напрямок збройні сили. За словами Черника, РФ може поставити на захист своєї території бійців Нацгвардії.

– Це має бути 1 до 3 – 1 до 5. Путін сам сказав, що зайшло не менше 300 осіб, отже РФ для повноцінного стримування чи відображення територій треба не менше 900 осіб. А це повноцінна тактично-батальйонна група і це точно відволікатиметься від потреб фронту. Чим більше цей контингент буде, тим краще для нас, – сказав Черник.

Про це Інформує своїх читачів сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97