Путін побіг плакатися до США

Путін побіг плакатися до США

Кремль хоче розіграти карту жупела.

ІГ там пригрозили особисто Путіну та Росії новими терактами, якщо його силовики допитуватимуть та застосовуватимуть тортури стосовно спійманих терористів. На цьому фоні Пєсков вже встиг заявити, що «боротьба з тероризмом вимагає міжнародного співробітництва», але ось прикра невдача, воно майже не ведеться.

Мовляв, Путін уже обдзвонив багатьох лідерів, щоб обговорити теракт, але тільки не західних, на жаль, і ах.

Як я вже казав, що Росія завжди біжить плакатися до США, і зараз вони розігрують цю карту. Зверніть увагу, як пішли кудись на десятий план убивства Пригожина, Навального, фальсифіковані вибори та те, що Україна переносить війну на територію РФ. Кремль намагається показати, що це все пилюка.

Мовляв, ось міжнародний тероризм, страшне ІГ.

Знаєте, тут Кремль знову мавпує зі США, як вони це постійно роблять. Якщо ви запитаєте Вашингтон, що їхні морпіхи роблять у Сирії, вони вам дадуть відповідь — ведемо війну з ІД, а що? Що ви на це відповісте? Що з ІД не треба воювати? Це стосується і інших театрів бойових дій на нашій земній кульці.

Москва постійно намагається копіювати патерни поведінки Заходу, особливо американців – патерни поведінки панів.

Тому не дивно, що Пєсков — рот Кремля — починає крутити платівку, мовляв, ну яка там Україна, це взагалі наша внутрішня чухня, громадянська війна, один народ, ми тут самі розберемося, але лютий ІГ же, міжнародна загроза, абракадабра, страх та жах.

Путін, переляканий ударами по НПЗ та перенесенням війни на територію РФ, намагається зараз розіграти карту жупелу міжнародного тероризму. І так, тероризм це справді страшно, але Росія саме частина цього міжнародного тероризму, як і Іран, але анітрохи не жертва.

Ігаль Левін, Telegram

Про це ресурс ЮА Обозрєватель ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97