Путін перебуває в заціпенінні

Путін перебуває в заціпенінні

ІДІЛ стрясає Росію.

Події путінських псевдовиборів засвідчили абсолютну, беззастережну перемогу тоталітарної системи силовиків, які начебто закріпили своє абсолютне домінування з усіх процесів у Росії. Культ всеосяжного контролю виступає базисом декларованої стабільності на основній частині Російської території. Вторгнення в Україну призвело до розмиття простору РФ, значні силові ресурси системи були перекинуті до зони бойових дій та прикордоння, тому намітилося оголення багатьох ділянок сегменту безпеки, у тому числі у столичних районах. Плоди цього процесу визріли у вигляді подій 22 березня у «Крокус Сіті Холл» у Красногорську.

У путінському світі суперконтролю стався масштабний теракт. Путін перебуває в заціпенінні та люті від доповідей глав ФСБ, МВС, СК, Росгвардії, адже його п'ятий термін починається з нового «Норд-Осту», символічно перетворюючи правління на замкнене коло. Лише 20 років тому російське суспільство через Чечню було краще мобілізовано перед ісламістською загрозою, ніж зараз. Зараз екс-слов'янську Росію захльостує бум як внутрішнього природного приросту мусульман, так і потоки мусульманських гастарбайтерів, що зростають, з Центральної Азії.

Вже практично на 100% очевидно, що організаторами теракту в «Крокус Сіті Холлі» стали бойовики ІДІЛ, які офіційно взяли на себе відповідальність за чорну п'ятницю путінізму. Складається просто обтяжлива картина для керівництва ФСБ, яке проспало теракт. Адже ознаки майбутнього лиха лежали зовсім на поверхні.

Почнемо з історії відносин російських силовиків із ІДІЛ. Їхні контакти з ісламістським монстром дуже неоднозначні. З одного боку, російські військові багато років воюють з ігілівцями на території Сирії і заробили собі тисячі заклятих ворогів-ігілівців, які прагнуть помсти. Але ГРУ сама причетна до становлення структури із чорним прапором, передбачаючи використання якоїсь частини її контингенту проти інтересів США, а останніми роками вела вербування бойовиків ІДІЛ у різних точках світу для відправки на війну проти України. По лінії Міноборони РФ до Росії було завезено тисячі екстремістських елементів, яких сподівалися кинути на фронт зменшення російських втрат. Все це страшно вилазить боком.

Усередині Росії циркулюють сотні тисяч одиниць неврахованої зброї із зони «СВО», що робить її доступною за копійки навіть дітям, не те що ІДІЛ. Дуже злий жарт зіграв карго-культ кадировщини, в рамках популяризації якої татуювалися будь-які негативи щодо ісламістів. ФСБ через це кусає лікті, адже людям Патрушева та йому самому за пропущений теракт у «Крокусі» треба обривати голови.

Тим більше, лише два тижні тому чекісти нейтралізували в Москві осередок ІДІЛ, а американці заздалегідь поділилися з Москвою чутливою інформацією про ризики атак ІДІЛ згідно з вимогами Duty to Warn. Це «зобов'язання попередити» вимагає від американських спецслужб ділитися інформацією зі спецслужбами супротивника, якщо це стосується загроз для мирних громадян. Буквально нещодавно США також повідомили Ірану про ризики удару ІДІЛ, але в Тегерані зарозуміло проігнорували американські дані, і як результат під час теракту в Кермані жертвами атаки ІДІЛ упали 94 людини.

Російське політичне керівництво стосовно своїх громадян поводиться також як режим мулл в Ірані, і як сумний підсумок Росія стала прохідним двором для ІДІЛ. Помітно, що потрібні масштабні перестановки у силовому блоці, як мінімум покарання винних високих чинів з ФСБ і ГРУ зниження рівня безпеки країни, дисбаланси які ведуть ситуації, коли права рука, тобто. ГРУ, завозячи партії бойовиків, не координує свої дії з лівої, яка не встигає фільтрувати наплив темних персонажів у РФ, як виявляється з ширшими цілями, ніж війна за гроші на українському фронті.

Telegram-канал «Сіто Сократа»

Про це Інформує видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97