Полковник ЗСУ озвучив важливу річ, яка зараз відбувається на фронті

Полковник ЗСУ озвучив важливу річ, яка зараз відбувається на фронті

Вона стосується й лінії оборони.

Видання Politico, посилаючись на високопоставлених українських військових, написало величезну песимістичну статтю. З цього приводу висловився в інтерв'ю «Фабриці новин» військовий експерт полковник запасу ЗСУ Петро Черник.

– Ми повинні розуміти, що наш противник – майстер ІПСО і він вміє вкидати ту інформацію, яка йому потрібна, – заявив військовий експерт.

Потім Черник підкреслив, що в цьому матеріалі медіа посилається на анонімних українських офіцерів, а цей факт означає, що з ймовірністю 99,9% ця стаття є лише елементом інформаційно-психологічної боротьби.

– До речі, битва за інформацію справді дуже серйозна річ. Інформаційна війна набагато важливіша і принциповіша, ніж гаряча, тому що людина приймає свої рішення за рахунок інформації, яка до нас надходить у результаті нашого мовного обміну, тому противник докладав, докладає і докладатиме зусиль, щоб поширювати потрібну йому інформацію, – пояснив полковник.

Після цього Черник повідомив, що друга та третя лінії оборони України зараз заливаються бетоном. Ворожа лінія Суровікіна виправдала себе на 100%, тому з українського боку йде аналогічний процес. Нещодавно уряд виділив на всі ці проекти в межах 19 млрд грн, а буквально днями до нас надійшла інформація про додаткові 5 млрд. грн.

– Якби вони росіяни справді могли рухатися вперед на оперативні показники хоча б механізованого полку (а це до 5 км завглибшки та в межах 3-4 по ширині), то неодмінно це зробили б. Але, за винятком Авдіївки, якісних результатів швидкісного просування на великі оперативні глибини вони не мають, – підсумував військовий аналітик.

Про це Інформує своїх читачів сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97