Politico: Росія готова розпочати великий наступ у серпні

Politico: Росія готова розпочати великий наступ у серпні

Джерела видання розповіли про ситуацію на фронті.

Росія готується до великого наступу наприкінці літа. Важко спрогнозувати, як розвиватимуться події.

Як пише Politico з посиланням на високопосадовців українських військових, які служили під командуванням генерала Валерія Залужного, військова картина похмура.

«У нас не тільки військова криза – у нас політична. Росія зараз збирає ресурси і буде готова розпочати велику атаку приблизно у серпні, а можливо, й раніше. У той час як Україна ухиляється від великого призову», – сказав один із офіцерів.

Європа намагається допомогти Україні компенсувати колосальну нестачу артилерійських снарядів. Запропонована Чехією купівля артилерійських боєприпасів могла б допомогти, але цього ще недостатньо.

Офіцери підкреслили, що їм потрібно ще багато людей. Зараз у країні не вистачає чоловіків на передовій, і це посилює проблему недостатньої підтримки Заходу.

«Не вірте галасу про те, що вони просто кидають війська в м'ясорубку на забій. Звичайно, вони теж роблять це – ще більше максимізуючи вплив своєї переваги, – але вони також навчаються та вдосконалюються», – додав він.

Офіцери сказали, що є великий ризик руйнування лінії фронту там, де російські генерали вирішать зосередити свій наступ. Більше того, завдяки значно більшій чисельності та перевагі в КАБах, які вже кілька тижнів руйнують українські позиції, Росія, ймовірно, зможе «проникнути на лінію фронту і розбити її на деяких ділянках», заявили військові на умовах анонімності.

«Зараз Україні нічого не може допомогти, тому що немає серйозних технологій, здатних компенсувати Україні ту велику масу військ, яку Росія, мабуть, кине на нас. У нас немає цих технологій, і на Заході їх також немає у достатній кількості», – сказав Politico один із високопоставлених військових джерел.

Про це Інформує сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97