Під Часовим Яром російські літаки накрили вогнем свою ж піхоту

Під Часовим Яром російські літаки накрили вогнем свою ж піхоту

Офіцер ЗСУ не виключив, що льотчики спеціально отримали такий наказ.

Під Часовим Яром на Донеччині російські літаки-штурмовики накрили вогнем свою піхоту. Пілоти могли отримати такий наказ, адже сьогодні у військах РФ дедалі активніше використовуються загороджувальні загони, які не дозволяють окупантам втекти з поля бою.

Про це розповів офіцер прес-служби 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича Олег Калашніков в ефірі телемарафону 7 квітня. За його словами, окупанти для своїх наступальних дій залучать як піхоту за підтримки бронетехніки, так і авіаційної складової.

Безпосередньо на полі бою з'являються їхні штурмові літаки. Однак усі їхні атаки були відбиті. Вони не просто відійшли, а просто тікали», – сказав Калашніков.

Він додав, що під Тимчасовим Яром російські літаки-штурмовики завдали вогняної поразки своєю ж піхотою, яка намагалася залишити поле бою.

«Не знаю, чи була у пілотів така команда чи прийняли своїх за чужих, але те, що в них діють ці загороджувальні загони, це давно достеменно відомо, це ми могли спостерігати, коли вони ще штурмували Бахмут», – розповів прес-офіцер.

Під Часовим Яром російські літаки накрили вогнем свою ж піхоту: Калашніков розповів, що відбувається у лавах ворога

Олег Калашніков не виключив, що російські льотчики отримали наказ вдарити по своїх:

«Сьогодні у них тільки посилюється таке явище, як кидати у бій своїх частково мобілізованих і не давати їм можливості повернутися, тобто ставити їх у такий глухий кут. Тому можливо, що таке вогневе завдання саме аівацією це було за наказом».

Про це Інформує видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97