«Одна з найчорніших ночей для авіації РФ»

«Одна з найчорніших ночей для авіації РФ»

Українські дрони знищили чи пошкодили 19 літаків на трьох аеродромах.

Вранці 5 квітня завдяки спільній операції Головного управління розвідки Міноборони та Збройних сил України було вражено безпілотниками три військові аеродроми на території Росії, повідомляють «Українська правда» і РБК-Україна з посиланням джерела.

Як розповіло виданню джерело, в результаті атаки на аеродромі Енгельс-2, ймовірно, отримали значні пошкодження три стратегічні бомбардувальники Ту-95МС.

— Нам також відомо про загибель сімох військовослужбовців на аеродромі. Попередньо серед загиблих також можуть бути пілоти стратегічних бомбардувальників, — зазначив співрозмовник «Української правди» у військовій розвідці.

Також під удар потрапив російський військовий аеродром у Єйську. За попередніми даними, там повністю знищено двох Су-25 і загинуло четверо військовослужбовців.

Крім того, дрони атакували військовий аеродром у місті Курськ.

— Ніч на 5 квітня стала однією з найчорніших для російської стратегічної авіації та авіації загалом. Наслідки цієї атаки будуть відчутні для окупантів у довгостроковій перспективі. Але це не остання подібна операція, ми, як кажуть, «ще не починали», – заявив співрозмовник РБК-Україна з ГУР.

Про це Інформує своїх читачів ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97