Німеччина негайно шукатиме систему Patriot для України.

Німеччина негайно шукатиме систему Patriot для України.

На цьому наголосив глава МЗС України.

Німеччина ініціює негайний пошук усіх існуючих не лише союзників, а й взагалі у світі батарей Patriot та інших систем ППО для того, щоб передати їх Україні.

Як заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба, він провів розмову з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок на засіданні ради Україна-НАТО у Брюсселі. Вони обговорили протиповітряну оборону України.

– Я вибачився за те, що зіпсував святковий настрій – день народження НАТО (4 квітня), але я відчував, що треба занурити колег у сувору реальність мешканців Харкова, Одеси, Львова, – сказав він.

За словами міністра, Німеччина як голова коаліції з протиповітряної оборони, яка функціонує в рамках «Рамштайну», «негайно ініціювати аналіз усіх наявних не лише у союзників, а й взагалі у світі систем, батарей Patriot та інших систем ППО».

«І що можна зробити, які комбінації збудувати для того, щоб ці батареї були доставлені в Україну», – додав міністр.

Together with @ABaerbock we have just attended the NATO-Ukraine council meeting в Brussels. Ukraine's greatest need right now is to urgentne strengthen air defense. I thank Germany and other allies for answering call and taking action right away. pic.twitter.com/wgfs96Mv9k

– Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) April 4, 2024

Про це повідомляє видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97