Названо найкращий iPhone за версією користувачів

Названо найкращий iPhone за версією користувачів

Несподіваний вибір.

Творці бенчмарку AnTuTu опублікували березневий рейтинг гаджетів Apple, якими (згідно з опитуваннями) користувачі яблучного бренду задоволені найбільше. Аналогічний рейтинг є і для Android пристроїв.

Статистика цікава тим, що лідируючі місця дісталися раритетним моделям Apple. Так, на першому рядку опинився 10,5-дюймовий iPad Pro 2 з 96,6% позитивних відгуків. За ним слідує iPad Air 4, що вийшов у 2020-му, з результатом 95,9%.

Якщо дивитися тільки на смартфони, то лідером став iPhone 12 mini, який на момент виходу не потрапив до світової аудиторії і провалився у продажах. Але сьогодні запит на компакти виріс і ультракомпактні габарити «міні», разом із потужним чіпсетом та якісною подвійною камерою знайшли свою аудиторію.

Ще один “улюбленець” користувачів – iPhone SE 2020, який закріпився на 5 місці. Це найдоступніший айфон на ринку, який не схожий на жоден з актуальних смартфонів через дисплей діагоналлю 4,7-дюйма. Дизайн у нього не найсучасніший, проте телефон вільно вміщається в одній руці, а оновлення iOS він отримуватиме ще 2 роки.

Цікаво, що в топі не було жодного актуального телефону Apple. З останніх найвища оцінка iPhone 13 mini, який посів 12 місце з оцінкою в 92%.

Щодо нового iPhone 16, то його покажуть у вересні. Цього року Apple планує зробити основний акцент на камерах. Для цього на корпусі навіть встановлять ще одну кнопку, за допомогою якої можна налаштувати зум і фокус. А екрани Pro-моделей виростуть уперше за багато років.

А на травень у Apple запланована прем'єра нових планшетів, і обидва релізи, як очікується, будуть суттєвими: iPad Pro вперше отримають OLED-панелі замість LCD, а сімейство Air вперше в історії вийде одразу у двох розмірах та отримає нову діагональ 12,9 дюйма.

Про це Пише видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97