Наступного року – у Мінську!

Наступного року – у Мінську!

Народний збір для народного сайту

Дорогі друзі! Настав час, коли ми просимо вас про допомогу.

В умовах вільного медіаринку сайт «Хартія'97» міг би забезпечувати себе заробляючи на рекламі. Але сьогодні ми змушені працювати з еміграції та боротися із блокуванням, щоб доносити до вас правду.

Понад 25 років наш сайт працює 16 годин на добу (а під час важливих подій цілодобово), 7 днів на тиждень, протистоїть пропаганді Лукашенка та Путіна. Однак коштів, які виділяють на підтримку білоруських незалежних ЗМІ європейські донори, критично не вистачає. Скорочується і кількість фондів, які працюють із Білоруссю.

Тому ми змушені просити допомоги у вас, наших читачів.

Нещодавно ми запустили можливість підтримати роботу «Хартії'97» через Patreon. Дякуємо нашим патронам, які вже допомагають через цей майданчик.

Чому ми пропонуємо саме цей спосіб партнерства? У нашій роботі важлива регулярна та циклічна підтримка. Важко розвиватися, наймати нових людей на роботу, коли твій обрій планування — один-два місяці.

Підтримка через Patreon могла б вирішити цю проблему, зробивши роботу сайту стабільною, а ми могли б сконцентруватися на головній меті — наближенні змін у нашій країні.

Як працює Patreon?

Це сучасний майданчик, через який автори та ЗМІ можуть збирати пожертвування.

На сервісі Patreon ви можете оформити передплату на «Хартію'97», вибравши суму, яку ви бажаєте нас підтримати.

Система запропонує вам або створити обліковий запис, придумавши пароль, або авторизуватися через пошту або соціальні мережі. Потім ви робите переклад.

Перший раз платіж списується у день, коли ви оформляєте передплату. Потім сума, яку ви обрали, списуватиметься щомісяця.

Важливий момент: платіж йде безпосередньо платформі, а платіжних сервісах не відображається, кого ви вирішили підтримати, що робить підтримку через Patreon найбезпечнішим способом допомогти нам.

У своєму кабінеті на Patreon ви зможете будь-якої миті змінити суму підтримки або відписатися від нас.

Нагадаємо, що у вас є можливість підтримати нас через PayPal та пожертвами на рахунок фонду «Хартія'97».

Нам дуже потрібна ваша допомога. Нам важливим є кожен патрон!

Про це Інформує ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97