“Нас просто кинули!”

“Нас просто кинули!”

Атакований дронами Сизранський НПЗ досі не поновив роботу, співробітникам припинили виплачувати зарплату.

На атакованому 16 березня за допомогою дронів ЗСУ російському Сизранському нафтопереробному заводі, де після нальоту виникла пожежа на установці з переробки нафтопродуктів, досі не відновлено виробництво, повідомляють джерела. The Insider.

За даними джерел, було виведено з ладу транспортувальні труби сирої продукції. Бригади, які працювали на НПЗ, відправили у відпустку, назвавши приблизні терміни відновлення роботи підприємства та пообіцявши зберегти за співробітниками заробітну плату та робочі місця. Однак днями робітники отримали повідомлення про те, що виплати буде припинено до закінчення ремонту:

«Наш бригадир буквально позавчора написав, що виплати більше не надходитимуть, і поки не закінчиться повне відновлення інфраструктури, нас відповідно викликати теж не будуть. В особистому діалозі бригадир також зазначив, що схожа ситуація відбувається і з іншими бригадами. Виходить, нас просто кинули і залишили з голою п'ятою точкою на вулиці».

На гарячій лінії підприємства одному з джерел відповіли про поінформованість про ситуацію та про те, що керівництво «повністю входить у становище» співробітників, проте зараз «такі заходи необхідні і продовжуватимуться до закінчення ремонтних робіт».

Скріншоти листування є у розпорядженні редакції The Insider.

Про це Інформує своїх читачів сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97