Накази заряду загону ЗС РФ випадково потрапили на відео одного з окупантів

Накази заряду загону ЗС РФ випадково потрапили на відео одного з окупантів

Окупантів у буквальному значенні слова женуть в атаку.

Мотивація кремлівського «гарматного м'яса» настільки низька, що російська армія вже просто не може обходитися без так званих заготівель, що розстрілюють своїх солдатів, що відступають. New Voice.

Чергове підтвердження цього було знято військовослужбовцем ЗС РФ.

Перебуваючи на своїй позиції, він випадково записав накази одного з командирів 60-ї мотострілецької бригади (в/ч 16871, Приморський край) офіцерові з дуже промовистою прізвисько «М'ясник», до чиєї задачі входило відправлення штурмовиків в атаку і розправа над тими, хто .

«Гони групу вперед… Контролюй, щоб ніхто не відмовився… Якщо не послухаються, ти знаєш, що з ними робити», — розпорядився по рації російський комбат із позивним «Борода».

За словами автора поста, він домовився з солдатом, який передав йому зняті кадри, що їх буде опубліковано, якщо військова прокуратура РФ на все це ніяк не відреагує, або якщо той помре.

Обидва пункти було виконано.

“Зв'язок з ним відсутній уже місяць, реакції прокуратури немає”, – йдеться в описі до оприлюднених кадрів.

🔞 Blocking troops в 5th Army of the Russian Armed Forces.

“The video captures evidence of the existention of barrage detachments in the 60th motorized rifle brigade of 5th Army Army of Russian Federation (military unit 16871, Primorsky Territory ) – units that are… pic.twitter.com/bGHmWEugXH

– PS01 (@PStyle0ne1) April 3, 2024

Про це Інформує своїх читачів сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97