На кордоні Білорусі та ЄС почали розгортати фури

На кордоні Білорусі та ЄС почали розгортати фури

Лазівки для обходу санкцій закривають.

На кордоні ЄС та Білорусі, окрім авто, почали розгортати й інші товари. У компаніях кажуть, що найбільше складнощів із вантажами — на литовському кордоні, пише Office Life.

Представники компаній-імпортерів розповіли ресурсу, що ситуація з іншими товарами така сама, як із ввезенням автомобілів, коли на кордоні з ЄС посилаються на європейське законодавство, до якого внесено поправки Регламентом Ради ЄС № 2024/745 від 23 лютого в рамках 13-го пакету санкцій.

У результаті з 23 березня проблеми виникли з вантажами, які перетинали європейський кордон і прямували до Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Грузії, Туреччини, ОАЕ. По суті йдеться про застосування вторинних санкцій стосовно Росії.

Нагадаємо, раніше Євросоюз у рамках санкцій заборонив постачання до Росії низки автомобілів. Проте вони продовжилися з обходом санкцій через Білорусь та інші країни, зокрема з використанням схеми хибного транзиту. У березні Литва, Польща та Латвія припинила випускати автомобілі на транзитних номерах з об'ємом двигуна понад 1,9 літра.

Про це Пише сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97