Майже 100 людей вважаються зниклими безвісти після теракту в «Крокусі»

Майже 100 людей вважаються зниклими безвісти після теракту в «Крокусі»

Наразі відомо про 140 загиблих.

Співробітники оперативних служб склали список людей, які зникли безвісти після теракту в Крокус Сіті Холлі. Список налічує 95 осіб, пише Baza. Дані зібрали з урахуванням звернень родичів.

До списку потрапили люди, з якими не вдалося зв’язатися після теракту, при цьому їх немає серед загиблих та постраждалих. За інформацією телеграм-каналу ВЧК-ОДПУзниклими безвісти вважаються 100 людей.

Родичі таких людей зверталися до чату «Крокус. Центр допомоги», створений урядом Московської області. У блоці «Звірка списків» можна було залишити дані зниклих близьких: повні імена, дату народження, місце прописки, прикмети зовнішності. Адміністратори видаляли ці відомості після надсилання запиту на роботу.

Одна з користувачів чату розповіла ВВС, що знайшла свого родича саме так. «Вони надіслали списки і телефон, яким нам повідомили, в якій лікарні знаходиться постраждала», — уточнила вона. Проте надвечір 26 березня блок «Звірка списків» закрили. Адміністратори пояснили це тим, що в чат вступила велика кількість провокаторів. При цьому люди, які шукають зниклих близьких, все ще можуть звернутися до чат-боту. Також можна зателефонувати до гарячої лінії МНС і приїхати на впізнання.

На даний момент відомо про 140 загиблих – 27 березня ще одна людина померла в лікарні. У вкрай тяжкому стані перебувають четверо, повідомив голова МОЗ РФ Михайло Мурашко. У списку загиблих, розміщеному МНС, на 20.00 26 березня значаться 120 осіб. Число постраждалих досягло 360, серед них 11 дітей.

На нараді з президентом Росії Володимиром Путіним 25 березня голова Слідчого комітету Олександр Бастрикін говорив, що внаслідок теракту від вогнепальних поранень загинуло 40 людей, від поєднання вогнепальних та колото-різаних ран — дві людини, ще 45 померли через пожежу, від впливу високої температури та від продуктів горіння.

Загалом до лікарень надійшли 145 людей, повідомила тоді ж віце-прем’єр Тетяна Голікова. На даний момент на лікуванні залишаються 80, у тому числі шестеро дітей.

26 березня МНС повідомило про завершення розбору завалів та заходів щодо порятунку та пошуку постраждалих у «Крокус Сіті Холлі».

Увечері 22 березня у «Крокус Сіті Холл» увірвалися невідомі та відкрили стрілянину з автоматів по беззбройних людях, які прийшли на концерт гурту «Пікнік», а потім влаштували пожежу. За даними СКР, нападники провели в будівлі 13 хвилин, а потім зникли на машині. Пізніше ФСБ заявила, що затримала 11 людей, у тому числі чотирьох безпосередніх виконавців.

Внаслідок пожежі дах залу для глядачів «Крокус Сіті Холл» повністю обвалився. Загалом під час теракту у будівлі могли перебувати до 6200 осіб — саме стільки вміщує майданчик. На сайті «Пікніка» говорилося, що на концерт було продано всі квитки.

Про це Інформує своїх читачів сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97