«Лукашенко не в тому становищі, щоб торгуватися»

«Лукашенко не в тому становищі, щоб торгуватися»

Як проблеми з бензином у РФ позначаться на білоруській нафтопереробці.

Кандидат економічних наук Анатолій Харитончик в експрес-коментарі «Салідарності» розповів про те, як на білоруській нафтопереробці вплинуть проблеми з бензином у РФ.

Білорусь збільшила обсяг експорту бензину до РФ. Ще в лютому він становив 590 тонн, а в першій половині березня сягнув майже 3 тисяч тонн.

— Справді, низка російських та білоруських ЗМІ почали повідомляти про нібито небувале зростання експорту бензину до РФ. Але я порадив би не поспішати і уважно подивитися на цифри, — зазначив Анатолій Харитончик.

Три тисячі тонн бензину, які Білорусь експортувала, для Росії — це навіть не крапля у морі, а менша за цю краплю.

Росія на тиждень виробляє приблизно 750-800 тисяч тонн бензину. Погодьтеся, білоруські 3 тисячі тонн взагалі не змінюють ситуацію.

Білоруські НПЗ за рік експортують приблизно 9 мільйонів тонн нафтопродуктів. Ще 6 мільйонів тонн споживає внутрішній ринок. Тобто, і на цих обсягах 3 тисячі тонн ніяк не позначаться.

— Але це поки що три тисячі. Чи можна збільшувати обсяг поставок?

— По-перше, це не потрібно самій Росії, принаймні зараз. Загалом скорочення виробництва бензину там, припустимо, за тиждень із 18 по 24 березня становило близько 7% порівняно з попереднім тижнем. При цьому не факт, що всі втрати сталися саме через атаку дронів ЗСУ.

Тут можливо і сезонність, і ремонти, і ще якісь планові зупинки.

Однак у будь-якому випадку близько 10% становить обсяг експорту бензину самою Росією. Як відомо, вона припинила експорт. Тому навряд чи випадання 10% створить дефіцит над ринком.

Інша річ — логістика. Ось це може стати справжньою проблемою. Усі постраждалі заводи і взагалі більшість російських НПЗ розташовані в європейській частині країни. Скорочення виробництва ними передбачає необхідність транспортування сировини з інших регіонів.

Але залізниці в РФ і так перевантажені, до того ж, наскільки я чув, є велика проблема з вагонами, зі спеціалізованими контейнерами-цистернами. Їхній дефіцит виник після того, як більшість вантажів довелося переорієнтувати на Китай.

Чи набагато вигідніше у такому разі для Росії використовуватиме білоруський бензин? Але й тут також є серйозна проблема, пов'язана з транспортуванням вантажів.

Чи зможе Білорусь відволікти для постачання до РФ вагони, в яких зараз перевозять решту продукції залізницею у зв'язку зі зміною логістичних маршрутів? Той же калій, припустимо, зараз манівцями везуть до Китаю і теж залізницею.

Другий момент – ціна. Поки що Білорусь через російські порти постачає нафтопродукти в ОАЕ, а далі кудись ще. І зважаючи на все, ці схеми поставок забезпечують більшу прибутковість, ніж постачання на російський ринок.

Тому тут постане питання ціни та політичних домовленостей. При цьому, гадаю, у Лукашенка немає жодного привілейованого становища, щоби торгуватися. Білорусь зараз повністю залежить від РФ щодо транспортування продукції на зовнішні ринки.

Однак, повторюся, поки що проблема сильно перебільшена. Не такі великі обсяги якогось випадання у виробництві сталися.

— Але ЗСУ зупинятися не мають наміру. Якщо постане питання про більш суттєві втрати, чи зміниться щось для Білорусі?

— Можуть бути різні сценарії розвитку. У будь-якому разі Білорусь для Росії — не порятунок, вона не зможе закрити її потреби фізично.

Росія за рік виробляє близько 45 мільйонів тонн бензину. Білоруські заводи минулого року переробили, судячи з непрямої інформації, понад 16 млн, отримавши близько 15 млн нафтопродуктів, з яких 8,5-9 пішли на експорт.

При повному завантаженні вони здатні переробити 24 млн. і, якщо відняти внутрішнє споживання, отримати приблизно 15-16 мільйонів тонн нафтопродуктів (не тільки бензину).

Щоб усе це переорієнтувати на Росію, зрозуміло, потрібно буде домовитись про ціну. І в тому випадку, якщо РФ запропонує оплату прийнятного рівня, зрозуміло, це матиме непоганий позитивний ефект, причому не лише на нафтопереробку РБ, а й через неї на інші галузі економіки.

Але я поки що можу розглядати такий сценарій лише як гіпотетичний. Тому що основний момент — логістика. І це серйозна проблема як для самої Росії, так і для Білорусі.

Про це Інформує портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97