«Казахи наступні, рішення вже є»

«Казахи наступні, рішення вже є»

Депутат Держдуми РФ Гурулєв проговорився про напад на Казахстан.

Після України влада РФ має намір розпочати війну проти Казахстану. Відповідну заяву зробив одіозний російський депутат генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурулєв.

Голосове повідомлення Гурулева було злито 6 квітня впливовим Telegram-каналом ВЧК-ОДПУякий, як вважається, пов'язаний із спецслужбами РФ.

Наскільки справжнім є аудіозапис, невідомо. Проте голос у ролику, вочевидь, належить Гурулєву. Стверджується, що це голосове повідомлення депутат відправив колегам із Комітету Держдуми з оборони.

Гурулєв видав плани Кремля щодо Казахстану! Казахстан наступний після України.

Казахи готуйтеся до оборони! pic.twitter.com/QirK5UQ0iF

– Совість Віктора Олевича (@Budanov_Magneto) April 6, 2024

«Казахи, надивившись на Україну, сильно бздять, що вони наступні. Просто бздять! Але вони будуть наступні! Вони зараз дов … ся! У принципі, гадаю, рішення вже є», – говорить у ролику Гурулєв.

Зазначимо, що російське телебачення останніми роками почало дуже активно розпалювати ненависть проти Казахстану. Використовуються ті самі тези, що й свого часу проти України. Казахов звинувачують у русофобії, утиску російськомовних, зовнішньому управлінні, участі в «антиросійській змові» тощо.

Паралельно високопосадовці РФ публічно заявляють претензії на північні землі Казахстану, запевняючи, що вони були «подаровані» Астані Радянським Союзом.

Про це Інформує видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97