ISW: Росія застосувала нову тактику під Авдіївкою і одразу зазнала фіаско

ISW: Росія застосувала нову тактику під Авдіївкою і одразу зазнала фіаско

Аналітики розкрили подробиці.

На Авдіївському напрямку Збройні сили Російської Федерації почали використовувати бронетехніку, але вже втратили кілька одиниць у боях. Про це повідомили аналітики. Інститут вивчення війни у щоденному звіті.

За інформацією російських джерел, 27 березня окупанти нібито вийшли на трасу Авдіївка — Новобахмутівка в районі Семенівки, проте аналітики не знайшли доказів цього підтвердження.

Натомість заступник командира української десантно-штурмової бригади заявив, що противник намагається просунутися у напрямку Семенівки. За його словами, військові РФ у цьому районі можуть провести ротацію особового складу, відправити нові підрозділи на фронт.

Крім цього, він зазначив, що нещодавно ЗС РФ почали використовувати бронетехніку, зокрема й танки. Проте ворог уже втратив кілька одиниць під час боїв ха Орлівки.

Аналітики зазначили, що позиційні бої тривали в районі населених пунктів Семенівка, Бердичі, Тоненьке, Невельське, Першотравневе.

Ситуація на Авдіївському напрямку: дані Генштабу ЗСУ

За повідомленням Генштабу ЗСУ, минулої доби, 28 березня, українські військові відбили три атаки в районі Семенівки Донецької області. Окупанти намагалися вибити підрозділи ЗСУ із займаних рубежів.

Нагадаємо, 27 березня лейтенант Збройних сил України із позивним «Алекс» повідомив, що в районі Авдіївки Донецької області ЗСУ стабілізували ситуацію. Зокрема, українці спромоглися просунутися в районі населеного пункту Бердичі.

У той же день заступник командира 3 ЗШБр Максим Жорін заявив, що на Авдіївському напрямі знизилася динаміка настання ЗС РФ. За його словами, противник змушений був локалізувати свої атаки.

Про це повідомляє портал UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97