Головна мрія

Головна мрія

Ваша допомога важлива як ніколи раніше.

Дорогі друзі! Понад 25 років сайт «Хартія'97» розповідає правду про події у Білорусі та світі. Весь цей час ми створювали унікальну спільноту людей, об'єднаних однією мрією — жити у вільній та демократичній країні.

Саме ця мрія виводила білорусів на вулиці, давала надію на зміни навіть у найскладніші часи та продовжує надихати на боротьбу.

Сьогодні ми просимо вас допомогти нам продовжувати свою роботу. У Білорусі наш сайт міг знайти рекламодавців, але вільного медіаринку в нашій країні не існує, а ми через принципову позицію змушені працювати з-за кордону. Тема Білорусі на Заході відійшла на другий план. Фінансова допомога для незалежних білоруських медіа критично скорочується. У цій ситуації ми розраховуємо на Вас, наших читачів.

Підтримати сайт «Хартія'97» можна через майданчик Patreon. Чому ми пропонуємо саме цей інструмент? Він допоможе нам вирішити найважливішу проблему – відсутність регулярної підтримки. Робота з європейськими донорами передбачає короткочасну допомогу, яку виділяють під певні проекти.

Щомісячна підтримка з вашого боку зробить роботу сайту стабільним, дозволивши нашій команді зробити крок уперед. Крок до нашої спільної мрії.

Як працює Patreon?

Це сучасний майданчик, через який автори та ЗМІ можуть збирати пожертвування.

На сервісі Patreon ви можете оформити передплату на «Хартію'97», вибравши суму, яку ви бажаєте нас підтримати.

Система запропонує вам або створити обліковий запис, придумавши пароль, або авторизуватися через пошту або соціальні мережі. Потім ви робите переклад.

Перший раз платіж списується у день, коли ви оформляєте передплату. Потім сума, яку ви обрали, списуватиметься щомісяця.

Важливий момент: платіж йде безпосередньо платформі, а платіжних сервісах не відображається, кого ви вирішили підтримати, що робить підтримку через Patreon найбезпечнішим способом допомогти нам.

У своєму кабінеті на Patreon ви зможете будь-якої миті змінити суму підтримки або відписатися від нас.

Нагадаємо, що у вас є можливість підтримати нас через PayPal та пожертвами на рахунок фонду «Хартія'97».

Нам дуже потрібна ваша допомога. Нам важливим є кожен патрон!

Якщо вам сподобалася стаття, ви можете підтримати сайт Charter97.org:


РОЗРАХУНОК МУЛЬТИВАЛЮТНИЙ РАХУНОК ДЛЯ ПОЖЕРТВУВАНЬ:

Назва банку: Bank Millennium SA Адреса: ul. Stanislawa Zaryna, 2A, 02-593, WarszawaIBAN: PL 97 1160 2202 0000 0002 1671 1123SWIFT: BIGBPLPWНазва власника рахунку: Fundacja “KARTA '97”Призначення платежу

Зв'язатися з нами можна за адресою [email protected]

Про це Пише портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97