Глава МЗС Литви: Цинічно говорити про єдність з Україною без реальної допомоги.

Глава МЗС Литви: Цинічно говорити про єдність з Україною без реальної допомоги.

Габріелюс Ландсбергіс закликав Захід збільшити допомогу Києву.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс слова про єдність та солідарність з Україною без значних постачань зброї та гарантій безпеки перетворюються на цинізм.

Про це литовський міністр написав у Twitter (X).

Ландсбергіс переконаний, що Заходу необхідно допомогти Україні здобути перемогу над Росією.

«Гарні історії не виграють війни. Без значних постачань зброї та реальних гарантій безпеки знаменитий наратив про єдність та солідарність з Україною слабшає та швидко наближається до цинізму», – наголосив він.

За словами глави МЗС Литви, заспокійливі історії можуть допомогти виграти вибори, але якщо вони помилкові, «вони знерухомлюють нас, заважають нам діяти, доки українці продовжують гинути за нас».

«Українці творили чудеса і неодноразово ставили «експертів» у незручне становище. Ми маємо бути вдячними за такого союзника, але замість того, щоб допомогти їм перемогти, ми просимо їх воювати зі зв'язаною за спиною рукою», – додав Ландсбергіс.

Він попереджає, що Європа перебуває у великій небезпеці, оскільки Росія «надихнулася умиротворенням».

«Фактом залишається те, що що-небудь, крім повного відновлення суверенітету та безпеки України, заохочуватиме Путіна та світових тиранів продовжувати діяти, перетинати кордони, ґвалтувати та вбивати задля досягнення своїх цілей», – додав він.

Глава МЗС зазначив, що єдиний шлях для Заходу – змінити курс, стати серйозними та допомогти Україні досягти повної перемоги.

Про це Інформує ресурс ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97