Генерал розвідник розкрив терміни настання ЗСУ

Генерал розвідник розкрив терміни настання ЗСУ

Лінія фронту також може заходити територію РФ.

За умови постачання Україні достатньої кількості далекобійних ракет, стратегічна наступальна операція ЗСУ з урахуванням забезпечення дронами, боєприпасами та іншими системами озброєнь стане можливою у липні, серпні, вересні.

Про це колишній голова Служби зовнішньої розвідки генерал армії України Микола Маломуж розповів в інтерв'ю «Главреду».

– Насамперед сьогодні стоїть завдання ефективної оборони, щоб відобразити настання росіян, при цьому має відбуватися знищення резервів ворога, а також підготовка операції зі звільнення територій там, де ворог не очікує, – пояснив експерт.

При цьому він не виключив, що лінія фронту може входити на територію країни-агресора РФ.

– Завдання ATACMS та Taurus – знищувати основні ударні сили ворога в тилу, все, що там дислокується чи вже рухається до фронту. Переконаний, що сотня спеціально підготовлених наших хлопців, закинутих у тили ворога, могли б створити величезні проблеми Росії – росіяни цього не очікували б і просто не знали б, куди бігти. Коли летітиме на супротивника з усіх боків, це буде Армагеддон, – пояснив співрозмовник.

Маломуж також додав:

– Наша свята справа – бити по всіх військових об'єктах на території Росії. Ми це й робимо сьогодні, але це має бути масовіше, у сотні разів. Тоді Росія не матиме жодних перспектив взагалі.

Про це Інформує видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97