Генерал ФСБ у відставці: ЗСУ вдасться вийти назад до Азовського моря

Генерал ФСБ у відставці: ЗСУ вдасться вийти назад до Азовського моря

Україна швидко вирішить проблему південного фронту

Про це в інтерв'ю Російському політику Костянтину Боровому, який живе в США, заявив заступник голови адміністрації Бориса Єльцина в 1996-1998 роках, начальник управління КДБ по Москві і Московській області після путчу ГКЧП в 1991 році Євген Савостьянов.

«Найімовірніший розвиток подій — Україні все-таки вдасться відбитися, вдасться заволодіти причорноморською зоною і, можливо, навіть частиною приазовської зони. З цих позицій, можливо, буде досягнуто припинення воєнних дій.

У рамках переговорів на далеке майбутнє може йти мова про те, щоб, визнавши суверенітет України над усією її територією, Росія на якийсь термін погодиться орендувати частину територій — половину Криму, частину Донбасу та Луганська.

Тим більше коштів на відновлення Донбасу та Луганська буде потрібно неміряно. Я думаю, що тут можуть із задоволенням перекласти завдання відновлення цих регіонів на плечі Росії», — сказав Савостьянов і додав, що він не має сумнівів у тому, що при надходженні в достатній кількості озброєння Україні вона дуже швидко вирішить проблему південного фронту.

Про це Інформує ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97