Екс полковник ФСБ назвав подію, після якої настане крах режиму Путіна

Екс полковник ФСБ назвав подію, після якої настане крах режиму Путіна

“Ми повинні розуміти психологію кремлівських злочинців”.

Екс-полковник ФСБ Геннадій Гудков запевнив, що рішення щодо надання допомоги Україні від США стало трагедією для Путіна.

Про те, як влада Росії сприймає рішення Конгресу США щодо виділення допомоги Україні, Геннадій Гудков сказав так: «Для них ухвалення цього рішення настільки ж важливе, як воно важливе для України, тому що для Путіна це в прямому сенсі питання життя і смерті».

Інтерв'ю Геннадія Гудкова для «Фабрики новин» можна переглянути на каналі YouTube.

Російський опозиціонер нагадав, чим обернеться для путінського режиму програш у війні: «Ми повинні розуміти психологію кремлівських злочинців: вони ж розглядають поразку у війні як кінець свого життя, тому вони робитимуть все, щоб поразка Росії не відбулася чи сталася якомога пізніше».

При цьому Геннадій Гудков підкреслив: «Я думаю, що вони стежать у режимі онлайн за тим, що ж відбувається в США, що ж відбувається в Європі: в режимі онлайн триває моніторинг, тому що для них це питання виживання (для Путіна, для Патрушева і для решти). Програш у війні означає абсолютний крах режиму, усунення Путіна (усунення, повалення), а разом із Путіним, звичайно, нестимуть відповідальність і всі інші: ті, хто підтримував його і стояв поряд на початку цієї кривавої війни. Тож для них ця подія має не менше значення, ніж для України».

Про це Інформує своїх читачів сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97