Долар чи євро – від кого чекати на нові рекорди?

Долар чи євро – від кого чекати на нові рекорди?

Прогноз щодо валют.

Новинний фон цього тижня також підтримуватиме волатильність на фінансових ринках. У попередньому прогнозі ми пропонували звернути увагу на публікацію звіту щодо інфляції в зоні євро та дані NFP зі Штатів. І той та інший блок статистики не розчарував, пише myfin.by.

Інфляція в зоні євро за підсумками лютого 2024 року знизилася до 2,4% за 2,5% прогнозу і проти 2,6% у січні. Це дає підстави очікувати від Європейського Центробанку якщо й не почало пом'якшення монетарної політики, то пом'якшення риторики як мінімум. Все це буде оцінено у четвер, 11 квітня, за підсумками засідання ЄЦБ.

Окрім засідання ЄЦБ у четвер не менш важливою подією тижня може стати звіт щодо інфляції у США у середу 10 квітня. Дані ринку робочої сили в США минулої п'ятниці також вказують на те, що і ФРС знаходиться на порозі прийняття рішення про перехід до циклу зниження процентної ставки. Практично це може статися у другій половині – ближче до закінчення 2024 року, але ринок закладає ці фактори у цінові котирування вже зараз.

З урахуванням сказаного можна вважати, що цього тижня збережеться тренд на м'яке зниження курсу білоруського рубля на внутрішньому ринку. Обмінний курс долара США може збільшитись до USD/BYN 3,265. Російський рубль залишається поблизу поточних котирувань.

Про це Інформує своїх читачів ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97